Miłośnicy crossoverów z pewnością zdają sobie sprawę, że jedną z opcji używanych oferowanych na rynku wartą uwagi jest  Nissan Qashqai. Ten nieprawdopodobnie popularny pojazd to bez wątpienia jeden z najlepiej sprzedających się modeli w swojej klasie, co jest swoistym potwierdzeniem jego wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Każdy kto chociaż raz miał okazję przejechać się tym modelem wie, że zapewnia on najwyższy komfort jazdy i daje wiele satysfakcji kierowcy.


W przypadku aut używanych Nissan Qashqai prezentuje się naprawdę świetnie. Nie można odmówić mu klasy i tego, że był on prekursorem crossoverów na europejskich szosach. Nie jest to model typu SUV, bowiem nie należy on do opcji idealnych na bezdroża jak Nissan X-Trail, jednak jest to zdecydowanie świetna alternatywa samochodu miejskiego o wyższym nadwoziu, którym bez obaw można wspinać się na spore krawężniki czy przemykać przez zaspy. To auto świetne na jazdę po mieście, jak i w dłuższe, mniej wymagające trasy. 


Co wyróżnia Nissan Qashqai?


Jego niewątpliwym plusem jest wyższa pozycja siedząca w porównaniu do tradycyjnych samochodów osobowych. Pozwala on bowiem na komfortowe przemieszczanie się i naprawdę wygodną pozycję podczas jazdy. To pojazd doskonały dla osób starszych, które cenią wygodę, a zależy im na dbałości o kręgosłup, z którym z wiekiem mają naprawdę spore problemy. Zaletą Nissana i jego wyższego siedziska jest także lepsza widoczność podczas jazdy, kierowca czuje się w nim naprawdę wygodnie i może pewniej kontrolować sytuację. Samochód używany Nissan Qashqai to bardzo fajny samochód kompaktowy, który posiada nie mała przestrzeń bagażową, która z kolejnymi generacjami zyskała na wielkości. Modele używane zdają się być naprawdę atrakcyjnym kąskiem dla tych, którzy chcą w dobrych pieniądzach zakupić naprawdę komfortowy wóz. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane