Samochody używane to dla wielu osób najlepsza inwestycja – są tańsze od nowych, a na rynku wtórnym można znaleźć prawdziwe perełki, z którymi podróże małe i duże będą czystą przyjemnością. Jednym z pojazdów, który warto zakupić właśnie w wersji używanej jest Nissan X-Trail. Ten jeden z pierwszych modeli o charakterze rekreacyjnym w palecie opcji Nissana to doskonały kompromis pomiędzy samochodem terenowym, a całkiem przyzwoitym kombi. To model, który należy do najbardziej atrakcyjnych wariantów japońskiego koncernu. 


Nissan X-Trail – czy używany model to zakup wart zachodu?


Poszukując samochodu używanego, nie zawsze jesteśmy przekonani w którym kierunku rozpocząć przeglądanie ofert, jednak Nissan X-Trail to jedna opcji wartych rozważenia, bowiem w nim każdy znajdzie odpowiedź na swoje potrzeby. Ten model samochodu rodzinnego, który jednocześnie może służyć jako przyzwoita terenówka i samochód miejski, zdaje egzamin w naprawdę różnych warunkach. Jego dodatkową zaletą jest również atrakcyjna cena, a wśród ofert używanych dostępne są warianty w naprawdę zachęcających opcjach. To auto kompletne pod każdym względem.


Skąd pomysł na Nissan X-Trail?


Cały projekt Nissana w tym modelu opiera się na bardzo ciekawej linii nadwozia. To zdecydowanie pojazd dla miłośników aktywnego trybu życia. Większość modeli używanych oferuje naprawdę bogatą wersję wyposażenia, w tym takie detale jak skórzane tapicerki, często panoramiczny otwierany dach, automatyczna klimatyzacja, bądź elektryczna regulacja foteli. X-Trail oferuje napęd 4x4 i jest wysoko osadzony, przez co bez trudu można zjeżdżać nim z asfaltowych szos by zaszaleć na bezdrożach. 


Jego wyjątkowo atrakcyjnym elementem jest wnętrze, które zapewnia bardzo wygodne i komfortowe rozwiązania, dzięki czemu można w nim zwiedzać świat w przyjemnych warunkach. Zarówno kierowca jak i pasażerowie mają optymalną przestrzeń dla siebie, a fotele są obszerne i można czuć się w nich doskonale nawet podczas długich wojaży. To pojazd bezpieczny i stylowy zarazem. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane