Nissan X-Trail to stylowy SUV z nutą terenową. Używany model to zdecydowanie jedna z ciekawszych propozycji rynku wtórnego. Osoby, które szukają SUV-a, ale cenią wygląd terenowych samochodów, a przy tym szukają modeli oferujących dobre właściwości jezdne i praktyczny, naprawdę sporych rozmiarów bagażnik, znajdą w Nissanie X-Trail godną alternatywę dla siebie. Sprawny napęd pod maską pozwala cieszyć się komfortową jazdą po bezdrożach i po mieście. 


Debiut drugiej generacji modelu X-Trail jako kompaktowego SUV-a pojawiła się dopiero wówczas, gdy u konkurencji wychodziły już kolejne z nich, niemniej spokojnie mógł on z nimi konkurować. 


Terenowy wygląd i używany Nissan X-Trail dla tych, którzy kochają ten styl


Używane modele Nissan X-Trail pozwalają na spory wybór wariantów. W swoim czasie wyróżniały się one dosyć kanciastą, surową terenową stylistykę, stąd był on opcją idealną dla fanów terenowych samochodów. Grube relingi dachowe ze światłami dalekosiężnymi, masywny przód i spory prześwit tworzą naprawdę fajny efekt. W starszych używanych wariantach X-Traila można zyskać mniejsze aniżeli w przypadku konkurencji wnętrze, niemniej siedzisko z przodu w połączeniu z klasyczną deską rozdzielczą doskonale zdaje egzamin wśród większości kierowców. Używany Nissan X-Trail to model najczęściej dostępny w bogatym wyposażeniu, dlatego znaleźć można w nim skórzaną tapicerkę, automatyczną klimatyzację, nawigację czy szklany dach. 


Ogromną zaletą starszych używanych modeli X-Trail są pojemne bagażniki. Całkowita ich pojemność to nawet 603 litry, dostępne są wersje z dodatkową podłogą i szufladami pod nią, a przy tym oferują wiele schowków na najróżniejsze drobiazgi. Docenią tę możliwość osoby ceniące dalekie podróże, robiące większe zakupy, jak również te, które lubią mieć dodatkową przestrzeń do przewożenia różnych przedmiotów. To samochody wyważone i doskonałe w prowadzeniu. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane