Każdy miłośnik motoryzacji, który lubi wyróżniać się z tłumu z pewnością doceni walory jakie oferuje Nissan Juke. Jego stylowa forma, w tym dopełniona charakterystycznymi liniami, reflektorami i niewielkim gabarytem zarazem czyni go idealnym crossoverem dla wymagających. Używany Nissan Juke to model, który po kilku liftingach nadal urzeka i nie traci swojego charakteru. Od debiutu w 2011 roku nieustannie cieszy kierowców, którzy szturmem rzucili się do zakupu ówczesnej nowinki ze stajni Nissana. 


To co wyróżnia Nissana Juke od początku – dlatego też znaleźć można to w jego używanych wersjach z pierwszych generacji, jest jego niebanalna stylistyka zewnętrzna. Kontrowersyjny przód nadwozia budzi wiele emocji – albo się go kocha, albo nienawidzi – z przewagą tych pierwszych odczuć. Ten mały, miejski crossover to doskonały wybór dla wielu osób, dlatego nie dziwi jego wszechobecność na miejskich drogach, gdzie stał się on pięknym detalem ich krajobrazu.  


Nissan Juke używany a jego nowe warianty


Kolejna już odsłona Nissan Juke z 2019 roku jest bez wątpienia tą długo wyczekiwaną, która jednocześnie ma o wiele większą konkurencję do pokonania w porównaniu z wcześniejszym wariantem. Nie ulega wątpliwości, że zarówno starsze warianty używane Nissana Juke, jak również i te z nowszych generacji, nadal pozostają wierne głównej wersji – widać od razu że to Juke. 


Zewnętrzne elementy Nissana Juke pięknie odzwierciedlają ducha modelu, a jego nowe wnętrze zaskakuje przemyślanymi rozwiązaniami, które doskonale łączą w sobie finezję Juke'a z czytelnością, ergonomią i funkcjonalnością. Projekty Juke są urzekające pod wieloma względami, dlatego warto pomyśleć o tym wybierając swój wymarzony samochód używany. 


Praktyczna klimatyzacja, ekran systemu multimedialnego czy zegary – każdy detal ma tutaj ogromne znaczenie i jest dopracowany tak, aby sprawiał najwięcej radości użytkownikom. Dobrze wykonany i nowoczesny design czyni model w każdej z wersji bardzo dobrym wyborem na lata. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane