Nissan Qashqai to bez wątpienia jeden z popularniejszych modeli na rynku wtórnym. Po ponad dziesięciu latach na rynku, modele używane Qashqai stały się wyjątkowo atrakcyjną alternatywą dla wymagających kierowców. Bez wątpienia ten model Nissana cieszy się największym zainteresowaniem wśród swojego segmentu crossoverów. Jest także jednym z najchętniej kupowanych pojazdów tego typu w Europie.


Używany Nissan Qashqai w liczbach


Jednym z sukcesów Nissana w zakresie modeli Qashqai – w tym tych używanych, jest ogromna liczba sprzedaży, która sięga ponad 2,5 miliona egzemplarzy na naszym kontynencie. Od kiedy model ten pojawił się na rynku ma w swojej konkurencji ponad 20 innych podobnych, ale żadnemu nie udało się odnieść takiego sukcesu sprzedażowego. W skali globalnej Nissan Qashqai może cieszyć się prawie 4 milionową sprzedażą, a wedle statystyk, należy on również do najlepiej przetestowanych wozów pod kątem jakości. W liczbach można również odnieść się do ilości miejsc pracy jakie pozwala utrzymać produkcja tych niezwykłych pojazdów, bowiem jak wynika z danych, jest to nawet pół miliona zatrudnionych w całej Europie. 


Każda kolejna generacja modeli Nissan Qashqai, pozwala nowemu właścicielowi (nowego czy używanego Nissana) cieszyć się niezawodnym wozem, który składa się łącznie z ponad 2700 części. Z ciekawych informacji na temat używanych i nowych modeli Nissana można wspomnieć o jego sprzedaży w niemal 100 krajach, setce prestiżowych nagród przez niego uzyskanych czy prawie 20 krajach, w których ogłoszono go samochodem roku. 


Używany Nissan Qashqai to niebywale ceniony wóz, którego kilka odmian wprowadzonych od 2007 roku cieszy się niegasnąca uwagą i popularnością. Najczęściej kupowanym modelem Qashqai jest używany model z 1,5 litrowym silnikiem Diesla, przednim napędem, sześciobiegową skrzynią manualną i w czarnym perłowym odcieniu. To bezsprzeczny numer jeden wśród crossoverów, dlatego zakup używanego auta tej serii, to bez wątpienia dobra inwestycja. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane