Połączenie auta kompaktowego oraz SUV-a to rozwiązanie, które od ręki zdobyło zaufanie i popularność wśród odbiorców. Używany Nissan Qashqai to model, który sprzedaje się dzięki doskonale dopracowanej stylistyce designu, jak i swojej zaskakującej przestronności. Opinie w kwestii niezawodności modelu bywają podzielone, jednak ten zaprezentowany na targach w Paryżu w 2006 pojazd z pewnością wart jest uwagi i przetestowania. 


Popularność używanych modeli Nissan Qashqai


Auto od początku swojej obecności na rynku motoryzacyjnych jest jednym z hitów sprzedaży marki, które rok rocznie udowadnia swoją wyższość nad wieloma modelami swojego segmentu. Stale wprowadzane ulepszenia pozwalają cieszyć się obecnie naprawdę ciekawymi samochodami, które zyskały agresywne reflektory, ciekawy przedni zderzak i grill czy tylne światła w technologii LED. Każdy używany Nissan Qashqai warto jednak zweryfikować pod kątem preferencji. Model ten posiada cztery warianty silnika – dwa benzynowe i dwa Diesle. Poszczególne opcje posiadają również napęd 4x4 jednak warto o to zapytać, gdyż wersje te pojawiają się w opcjach 2-litrowych. 


Wybierając używany Nissan Qashqai warto zweryfikować jego parametry, ale i aspekty związane z ewentualnymi awariami. Jak to z pojazdami używanymi bywa, warto ocenić też awaryjność modelu. Jak i inne samochody, również Nissan Qashqai może borykać się z pewnymi problemami, które warto sprawdzić przed zakupem. Wśród niewielu elementów mogących sprawiać kłopot są szybko zużywające się drążki kierownicze, jak również tuleje amortyzatorów z tyłu. Warto również regularnie sprawdzać także klocki i tarcze hamulcowe, które zużywają się często już po 40 000 km. Słabym punktem może być również mechanizm przekładni kierowniczej. 


Generalnie rzecz ujmując, używany Nissan Qashqai to pojazd, który nie powinien zaskoczyć niespodziewanymi awariami, a mając na uwadze jego problemy, znacznie łatwiej zapanować nad jego maksymalna funkcjonalnością. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane