Używany Nissan X-Trail to jeden ze szczególnie pożądanych wariantów marki. X-Trail należy do modeli o masywnej budowie i można powiedzieć o nim, iż jest zmodyfikowaną i większą wersją kultowego Qashqaia. Auto to posiada wiele zalet, bowiem dysponuje naprawdę sporą przestrzenią wewnątrz, a w nowszych wersjach używanego wariantu znaleźć można wykorzystanie płyty podłogowej z poprzednich opcji. Nadwozie wraz z każdą kolejną generacją zyskuje ciekawszy design, który naprawdę może się podobać. Auto obecnie zyskało pazura, a jego wygląd stał się bardziej agresywny co wychodzi modelowi bardzo na plus. 


Piękny wewnątrz i na zewnątrz – używany Nissan X-Trail


Wnętrze Nissana X-Trail to wyjątkowo ciekawa opcja dla wymagających. Prezentuje się atrakcyjnie pod wieloma względami, a w nowszych wersjach na miejsce twardych tworzyw weszły miękkie tkaniny i okładziny, czyniąc całość bardziej komfortową i przytulną. Każda poszczególna składowa wnętrza jest świetnie dopasowana, wszystkie przyciski, regulatory i elektronika spójnie łączą się w kompletny set, który jest łatwy i przyjemny w obsłudze podczas jazdy. Nadwozie jest dobrze wyciszone, dlatego X-Trail docenią osoby kochające spokój panujący wewnątrz pojazdu podczas jazdy. 


Wersja Tekna to opcja o wysokim standardzie wyposażenia, dlatego często poszukiwana jest wśród modeli używanych Nissana X-Trail. Piękna skórzana tapicerka, monitorowanie cofania, aktywne reflektory biksenonowe, podgrzewanie foteli i elektryczna regulacja fotela kierowcy, to wszystko pozwala delektować się jazdą i cieszyć wyjątkową wygodą – w tym także pod względem estetycznym. 


Silnik sprawia, że auto przyspiesza pewnie, a skrzynia biegów pozwala na precyzyjne i wygodne przełączanie biegów, lewarek doskonale leży w dłoni. Używany Nissan X-Trail pozwala cieszyć się spokojną jazdą, a doskonale dopasowane zawieszenie, świetne skonstruowany układ hamulcowy z ABS i EBD i wspomaganie hamowania, pozwala czuć się bezpiecznie na każdej trasie – zarówno po mieście jak i poza nim. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane