Kiedy decydujemy się na kupno samochodu, zazwyczaj podejmujemy jeden z dwóch wyborów: albo chcemy tani pojazd używany, albo przygotowujemy się na wydatek większej sumy, ale w zamian otrzymujemy nowoczesne w pełni sprawne auto. Jednak wbrew pozorom nie są to jedyne dwie opcje, na jakie możemy się zdecydować. Pozostaje jeszcze trzecia, środkowa, która łączy w sobie zalety obydwu poprzednich. Właśnie o niej porozmawiamy sobie bliżej w dzisiejszym blogowym wpisie.


 


Jak tanio kupić nowy samochód?To pytanie mógł sobie nieraz zadawać człowiek, który poszukiwał dla siebie idealnego pojazdu. Odpowiedź jest bardzo prosta: należy zdecydować się na roczny lub dwuletni samochód. Mimo że jest używany, ma bardzo niski przebieg i praktycznie zachowuje wszystkie cechy auta z salonu. Ale ma nad nim jedną ogromną przewagę — jest dużo tańszy.


Z samochodami jest tak, że już po roku ich cena może diametralnie spaść. Dlatego decydując się na nieco straszy rocznik, otrzymujemy niemal te same rozwiązania technologiczne, jednak nie musimy płacić za nie pełnej sumy. W ten sposób łączymy ze sobą kupno nowego pojazdu i cenę pojazdu używanego. Dwu lub trzyletnie auto może być tańsze o ponad 30 tys. złotych!


 


Używany Nissan Qashqai — zaletyJeśli zainteresujemy się kupnem Nissana w ten sposób, nie tylko oszczędzamy, ale również otrzymujemy markę godną polecenia i niezawodną. Samochód pięknie się prezentuje, jest wyposażony we wszystkie najnowsze technologie i co najważniejsze — został sprawdzony przez fachowców pod kątem ewentualnych usterek. To kolejny powód, dla którego warto sięgnąć po używany pojazd u autoryzowanego dealera.


Otrzymujemy pewność, że samochód jest całkowicie sprawny, mimo że był używany. Pracownicy dokonali wszelkich niezbędnych analiz i doprowadzili auto do stanu niemal identycznego jak podczas pierwszego wyjazdu z salonu. Ponadto u autoryzowanego dealera otrzymujemy gwarancję na używanego Nissana. Jak widać, jeśli dobrze wybierzemy, możemy połączyć nowy samochód z dużą obniżką ceny.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane