Jako autoryzowany dealer marki Nissan mamy do zaoferowania samochód Nissan Juke. Mamy w ofercie egzemplarz z silnikiem 1.2 ze 115 km pod maską. Juke to 5 drzwiowy crossover z manualną skrzynią biegów. Auto posiada najbogatszą w ofercie wersje wyposażenia Tekna, która oferuje, między innymi: czujniki zmierzchu, czujniki parkowania i nawigację. My posiadamy do sprzedaży samochód z 2016 roku, z pierwszą rejestracją w roku 2017. 


Ten mały miejski crossover cechuje się modernistycznym wyglądem. Być może to właśnie chęć stworzenia czegoś ponadczasowego i modernistycznego kierowała projektantami modelu Juke. Auto zostało naturalnym uzupełnieniem w segmencie SUV japońskiego koncernu obok modeli Qashqai i X-trail. Juke powstał w kooperacji z francuską marką Renault, dzięki czemu jest blisko powiązane z Renault Clio. 


Na pierwszy rzut oka auto wygląda na dużego i masywnego SUVa. Składają się na to wysokość siedzenia za kierownicą i duże, szerokie koła. Przyglądając się Nissanowi z bliska można odnieść mylne wyrażenie, że jest to wyjątkowo wysoko osadzone coupe. Klamki tylnych drzwi zostały bowiem sprytnie ukryte w słupku. 


Auto w środku zostało wyposażone w nowoczesne technologię oferowane przez Nissana. System I-CON (Integrated Control) oferuje dostosowywanie opcji klimatyzacji lub wybór stylu jazdy. Dostępne są trzy style: Eco, Normal i Sport. Ponad panelem znajduję się duży wyświetlacz LCD, który również jest kontrolowany przez kierowce. Może tam być wyświetlana nawigacja, radio i jego opcje oraz system Bluetooth. 


Silnik benzynowy o pojemności 1.2 litra jest dodatkowo wspomagany przez turbosprężarkę. W trybie mieszanym samochód schodzi nawet poniżej 6 litrów spalania na 100 km. Jednostka pracuje niezwykle cicho, a fotele są szerokie i wygodne, dzięki czemu jazda tym autem jest przyjemna nawet podczas długich tras. Samochód nadaje się również bardzo dobrze do wyprzedzania, szybko się zbiera i błyskawicznie reaguje na gaz. Niezależnie od tego w jakich warunkach jest używany doskonale daje sobie radę. Jazda Nissanem Juke sprawia dużo przyjemności kierowcy.


Używany Nissan Juke - oferta

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane