Nissan Juke pojawił się na rynku w rynku w 2010 roku. Narobił sporo zamieszania w segmencie samochodów typu SUV swoją ekstrawagancką stylizacją, która jednym się spodobała, innym znów nie przypadła do gustu - jednak nikogo nie pozostawiła obojętnym.


Pod kosmicznie wręcz wyglądającą karoserią znajdziemy zaskakująco praktyczne, wysokiej jakości wnętrze. Ciekawie wystylizowane potrafi ucieszyć oko swym nietuzinkowym wyglądem a także komfortowym wyposażeniem. Lista podstawowego wyposażenia była całkiem rozsądna, każdy model był wyposażony między innymi w klimatyzację, system kontroli trakcji ESP, elektryczne szyby z przodu i z tyłu, czy komplet poduszek powietrznych. Na rynku samochodów używanych nietrudno znaleźć lepiej wyposażone egzemplarze, choćby takie wyposażone w nawigację satelitarną. Samochód był dostępny w kilku wersjach silnikowych, od oszczędnego benzynowego 1.2, poprzez rozsądne silniki 1.6, aż po turbodoładowane wersje o mocy 218 KM. Był również dostępny w konfiguracji z silnikiem diesla o pojemności 1.5, każdy klient więc mógł znaleźć coś dla siebie. Nissan Juke przeszedł lifting w 2014 roku, a w 2019 zaprezentowana została jego druga generacja. Jeśli więc


Jeżeli poszukujemy samochodu używanego, warto się rozejrzeć właśnie za Nissanem Juke. Szczególnie warto sprawdzić oferty salonów dealerskich marki Nissan, ponieważ wiele samochodów było sprzedawanych w postaci leasingu, po zakończeniu umowy wracając do salonu gdy klient nie chciał przedłużyć umowy, lub też zmieniał samochód na inny. Kupując od dealera marki mamy pewność, że sprzedawany przez niego używany samochód będzie miał pełną historię serwisową, pewni będziemy również pochodzenia pojazdu. Niektóre samochody wciąż będą objęte fabryczną gwarancją – będzie nią objęte, gdy kupujemy samochód używany od dealera. Profesjonalnie zadba on również o wszystkie formalności, a jeżeli tego potrzebujemy – zaoferuje również kilka atrakcyjnych form finansowania. Dla nas więc pozostanie jedynie radość z używania samochodu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane