Juke to model produkowany przez japońską firmę Nissan. Jest to kompaktowy SUV mieszczący bez żadnego problemu pięć dorosłych osób razem z bagażami. Zadebiutował w roku 2009 na salonie samochodowym w Genewie, natomiast jego produkcja rozpoczęła się w roku 2010. Specyficzny wygląd przysporzył mu wiele uwagi ze strony prasy motoryzacyjnej, co przełożyło się także na wysokie wskaźniki sprzedaży. W 2014 roku Nissan przeprowadził lifting modelu Juke, zmianom został poddany między innymi cały pas przedni samochodu w co wszedł przerobiony zderzak oraz inna atrapa chłodnicy. Samochód został też wyposażony w nowoczesne światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED, oraz reflektory ksenonowe. W ofercie pojawił się także nowy, turbodoładowany silnik benzynowy 1.2  o mocy 115 KM. Zaktualizowaniu uległo także wyposażenie wnętrza. W wyposażeniu podstawowym znalazło się wiele ciekawych elementów, jak choćby system kontroli trakcji, a także bogate wyposażenie multimedialne.


Wiele samochodów trafiło do klientów w formie umowy leasingowej. Oznacza to, że samochody były również objęte bogatym pakietem serwisowym, a po zakończeniu umów trafiły z powrotem do salonów. Jeżeli więc poszukujemy używanego samochodu od pewnego sprzedawcy, nie można trafić lepiej niż używany Nissan Juke. Bogate wyposażenie, zarówno podstawowe jak i pochodzące z pakietów dodatkowych wybieranych przez klientów, a także mnogość wersji silnikowych sprawi, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni model. Wiele z nich wciąż jest na gwarancji, co również nie pozostaje bez znaczenia.


Salony dealerskie sprzedające używane samochody swej marki posiadają również bogatą ofertę finansowania zakupu, zarówno w przypadku umowy leasingu, jak również kredytu. W mnogości ofert finansowania każdy znajdzie coś dla siebie. W prosty sposób można stać się posiadaczem samochodu mającego pełną historię serwisową, a także samochodu bezwypadkowego.


Podczas poszukiwania korzystnej oferty zakupu samochodu używanego warto rozważyć ofertę salonów, mają one wiele ciekawych ofert, spośród których znajdziemy odpowiednią dla siebie.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane