Kupując nowy samochód, najczęściej kierujemy się kryterium jak największej opłacalności ekonomicznej zakupu. Warto zatem zastanowić się nad kupnem używanego auta, które jednak ma mniej niż 5 lat. Dzięki temu za zdecydowanie mniejsze pieniądze otrzymamy pojazd, który będzie w stanie niemal fabrycznym. Dobrym przykładem jest używany Nissan Juke.


Nissan Juke - niezwykły samochód


Nissan Juke jest modelem produkowanym od 2012 roku. Od razu stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych samochodów osobowych na rynku. Zawdzięcza to przede wszystkim dzięki niezwykle nowoczesnej formie nadwozia, która do dziś wzbudza duże zainteresowanie wśród innych kierowców. Samochód należy do segmentu crossover'ów. Jego nadwozie łączy w sobie cechy typowego SUV-a (wysokie zawieszenie) i coupé, mimo że auto jest pięciodrzwiowe. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu obłej sylwetki karoserii oraz wprowadzenia ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych, do jakich zaliczamy m. in. klamki tylnych drzwi ukryte w słupkach.


Wysoki standard za względnie niewielkie pieniądze


Używany Nissan Juke posiada bardzo bogate wyposażenie, które zapewnia komfortową podróż wszystkim osobom przebywającym w pojeździe. W jego skład wchodzą m. in.:  • wielofunkcyjna kierownica

  • klimatyzacja

  • radio

  • elektryczne szyby

  • automatyczna lub manualna skrzynia biegów

  • nawigacja (opcjonalnie)

  • wykończenie wysokiej jakości (zawierające metalowe elementy i wytrzymałe tworzywa oraz obszycia materiałowe)

  • multimedialny system sterowania samochodem.


Jak zatem możemy zobaczyć, za cenę używanego samochodu możemy wejść w posiadanie pojazdu, który posiada wszelkie nowoczesne udogodnienia. Warto pamiętać, że nowe samochody zbliżone wartością do używanego Nissana Juke'a, posiadają o wiele mniej dodatków. Warto zatem zainwestować w kupno nieco starszego, lecz o wiele lepiej wyposażonego samochodu.


Auto odpowiednie dla każdego


Powyższe argumenty pokazują, że używany Nissan Juke jest świetnym autem dla każdego, kto poszukuję względnie taniego, lecz dobrze wyposażonego pojazdu, który sprawi się świetnie zarówno jako samochodów rodzinny, jak i pojazd służbowy.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane