Używany Nissan Juke to cel wielu różnych kierowców, jednak w tym przypadku należy się przygotować na wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. Z pewnością będzie to jednak bardzo opłacalna inwestycja, ponieważ dzięki temu samochodowi można poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy, nawet na bardzo długich odcinkach drogi. Co najważniejsze samochód jest wyposażony w system Audio Bose Personal, który pozwala na pełną kontrolę dźwięku. Ponadto w dowolnym momencie można skorzystać z nowoczesnego systemu kamer 360 stopni, co przydaje się zwłaszcza w trakcie parkowania w bardzo zatłoczonych miejscach.


Łatwa zmiana biegów oraz możliwość wyboru odpowiedniego trybu jazdyOsoby zainteresowane zakupieniem tego modelu samochodu muszą mieć świadomość tego, iż zapewnią sobie bardzo łatwą zmianę biegów, a to za sprawą skrzyni DCT ze specjalną łopatką, która służy właśnie do zmiany biegów. Zrobi się to szybko i wygodnie, a cała czynność będzie dla kierowcy dużą frajdą. Kierowcy mogą wybrać także odpowiedni tryb jazdy. Coś dla siebie znajdą nie tylko zwolennicy ekologicznej jazdy, a więc takiej podczas której zużywa się niewielkie ilości paliwa (tryb ECO). Zawsze można wybrać tryb Standard, który pozwoli na zachowanie optymalnej równowagi pomiędzy wydajnością auta a zużyciem paliwa. Jeśli ktoś chciałby rozwijać nieco większe prędkości, powinien zdecydować się na ustawienie trybu Sport.


Przestronny i bardzo elegancki bagażnikJednym z najciekawszych elementów w używanym Nissanie Juke jest jego przestronny oraz bardzo elegancki bagażnik. Z tym samochodem nie będzie problemów, aby wybrać się na dłuższą wycieczkę poza miasto z całą swoją rodziną. Do bagażnika można schować nie tylko rzeczy osobiste, które będą przechowywane w torbach czy walizkach, ale też sprzęt do nurkowania czy też jakiś inny sprzęt sportowy, zależnie od swoich zainteresowań. Samochód jest przeznaczony do rodzinnych wypraw, więc jeśli ktoś posiada dziecko, powinien zastanowić się nad jego zakupem, bo będzie z tego powodu niezwykle zadowolony. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane