Nissan Juke jest popularnym samochodem osobowym klasy aut miejskich typu crosover. Ten udany model japońskiego koncernu produkowany jest od 2010 roku, aż do dzisiaj.


Używany Nissan Juke


Ten model Nissana jest autem, w którym możemy się poczuć pewnie na drodze, ze względu na jego podwyższone zawieszenie. Zadowoli przy tym miłośników sportowej linii, ponieważ nadwodzie Juka utrzymane jest w zdecydowanym sportowym stylu. Cechą charakterystyczną tego modelu jest krawędź okien, która kształtem przypomina szybę motocykla, a linia dachu jest opadająca, co przywodzi na myśl modele coupe. Auto na pewno wyróżnia się designem spośród innych modeli tej samej klasy, nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.


Używany Nissan Juke- wnętrze


Juke swoim wnętrzem zadowoli nawet entuzjastów sportowych aut. W środku auta uwagę przyciąga wyjątkowa konsola stylizowana kształtem na zbiornik paliwa, jaki spotkać możemy w motocyklach. Całe wnętrze idealnie współgra ze stylistyką nadwozia.


Każdy kolejny ładniejszy- Nissan Juke używany


Japoński Juke przeszedł do tej pory dwa liftingi. Pierwszy po czterech latach od rozpoczęcia produkcji- w 2014 roku, kolejny pięć lat później w 2019. Największą zmianą wewnętrzną było wprowadzenie mocnego silnika posiadającego napęd 115 KM. Zmiany wprowadzone w wyglądzie auta, to między innymi reflektory wykonane w technologii LED czy unowocześnienie zderzaka oraz pasa przedniego pojazdu.


Do wyboru do koloru


W większości egzemplarzy Nissan Juke ma naprawdę bardzo bogate wyposażenie. Japończycy zapewnili aż trzynaście różnych wersji. Zakup nowego modelu, który posiada zaawansowane wyposażenie to koszt ponad 100 tys. zł. Warto jednak rozważyć zakup używanego Nissana Juke, kiedy się na to zdecydujemy możemy dostać zadbane auto w naprawdę atrakcyjnej cenie.


Proponujemy różnorodne modele, z manualną oraz ręczną skrzynią biegów. Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami. Naszym klientom zapewniamy różnorodne formy finansowania. Ten bardzo udany, charakterystyczny model Nissana spełni wysokie wymagania kupującego, a podróżowanie nim będzie prawdziwą przyjemnością.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane