Samochody używane stanowią doskonałą i przede wszystkim tańszą alternatywę względem aut nowych, wyjeżdżających prosto z salonu. Bardzo często można znaleźć pojazd z niewielkimi śladami użytkowania, którego cena będzie zdecydowanie przyjaźniejsza dla naszego portfela. Warto więc pochylić się nad takową ofertą i przyjrzeć ogłoszeniom sprzedaży używanego Nissana Qashqai - japońskiego producenta samochodów działającego na rynku już od 1933 roku. Fakt, że firma utrzymuje się na rynku już od blisko stu lat winien utrzymywać nas w przekonaniu, że jakość produkowanych przez nią pojazdów zajmuje bardzo wysoki poziom.


Nasza oferta


W ofercie samochodów używanych można znaleźć modele z datą produkcji od 2014r aż do 2019r. Im starszy samochód tym jego cena będzie niższa. Na cenę pojazdu będzie mieć również wpływ przebieg - tutaj znajdujemy podobną zależność jak w przypadku daty produkcji. W używanych Nissanach Qashqai zauważymy także różnicę w rodzajach skrzyni biegów - może być manualna czy też automatyczna. Kolejna różnica dotyczy napędu - na cztery koła bądź wyłącznie na przednie. Przy zakupie należy zwrócić także baczną uwagę na przebieg, jaki już pokonało auto jak i na rodzaj paliwa - Diesel czy może raczej benzyna będzie dla nas lepszym wyborem. W czasie selekcji używanego pojazdu mamy do wyboru także rodzaj wyposażenia - tutaj można znaleźć różne dodatkowe elementy które uatrakcyjnią ofertę i będą pomocne w codziennym funkcjonowaniu (jak np. nawigacja GPS, czujniki parkowania, system wspomagania ruszania pod górę czy wiele innych). Niesamowicie ważną cechą samochodu jest jego bezwypadkowy stan - dzięki temu zaoszczędzimy na ubezpieczeniu pojazdu. 


Gwarancja


Ważną cechą, która może się okazać niezwykle pomocna w podbramkowych, niecodziennych sytuacjach jest obejmująca pojazdy gwarancja. Często okazuje się, że używane samochody wciąż ją posiadają, tylko jest ona skrócona. Ponadto nierzadko poprzedni właściciel posiada oba komplety opon, zimowe jak i letnie, które dołącza do pojazdu - dzięki temu można również na nich nieco zaoszczędzić.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane