Używany Nissan Qashqai to auto, które usatysfakcjonuje każdego fana motoryzacji. Chodzi w tym przypadku nie tylko o ciekawy wygląd, ale też o solidne parametry techniczne samochodu. W omawianym Nissanie zastosowanie znajdują wysokiej klasy silniki wysokoprężne. To dobre jednostki, które nie powinny przysporzyć problemów nawet podczas pokonywania nieco dłuższych tras.


Używany Nissan Qashqai - czym może do siebie przekonać?


Dużą zaletą Nissana Qashqai jest to, że kierowcy nie narażają się na kłopoty z układem wtryskowym i dwumasowym kołem zamachowym. Auto jest przeznaczone przede wszystkim do codziennej eksploatacji. Sprawdzi się podczas jazdy po mieście (np. do pracy, do szkoły, na zakupy, itd.), ale też przy planowaniu samochodowych wycieczek. Atutem jest przestronna kabina, w której można liczyć na maksymalny komfort podróży (nawet przy podróżach z dziećmi lub zwierzakami). Zainteresowani bez większych trudności umieszczą w aucie swój bagaż.


Fotele zamontowane w samochodzie są bardzo wygodne, a ciekawostką jest fakt, że w oparciu tylnej kanapy można regulować kąt nachylenia. Jest to przydatne zwłaszcza przy wielogodzinnych podróżach. Używany Nissan Qashqai to samochód, który spełni oczekiwania początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych kierowców.


Używany Nissan Qashqai - znaczna oszczędność pieniędzy


Jak wiadomo używany Nissan Qashqai nie pochłonie z domowego budżetu tak dużo pieniędzy, jak auto kupowanego prosto z nowoczesnego salonu samochodowego. Jeśli ktoś dysponuje nieco ograniczonymi możliwościami finansowymi nie powinien się zbyt długo zastanawiać, tylko czym prędzej sięgnąć po sprawdzony model Nissana. To gwarancja:  • niezbędnego wyposażenia (stalowe felgi, klimatyzacja, rozbudowana elektryka),

  • bezpiecznej i pewnej jazdy po asfalcie,

  • optymalnej przyczepności do podłoża,

  • wysokiego komfortu jazdy.


Samochód zachwyci swoją dynamiką, designerskim wyglądem i ergonomią tablicy rozdzielczej. Warto go przetestować i przekonać się o powyższych zaletach na własnej skórze.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane