Nissan Qashqai należy do najbardziej lubianych crossoverów spotykanych na drogach. Używane warianty cieszą się zatem sporą popularnością, a wszystko za sprawą ciekawej sylwetki i wyjątkowej funkcjonalności. Ten zaprezentowany w 2007 roku pojazd, który z biegiem lat zyskuje coraz więcej zadowolonych użytkowników, to opcja doskonała dla poszukujących niewielkiego crossovera w przystępnej cenie.


Używany Nissan Qashqai – model dla wymagających


Nissan Qashqai jest jednym z popularniejszych na aukcjach motoryzacyjnych modelem wśród crossoverów, a wszystko dzięki atrakcyjnej cenie i licznym zaletom. Różnorodność cenowa jest tutaj uwarunkowana wyposażeniem czy przebiegiem, jednak można znaleźć wśród szerokiej gamy ofert również wyjątkowe perełki. 
Ten niewielki pojazd w nowoczesnym wydaniu to opcja z oszczędnym silnikiem, wygodnym zawieszeniem, a także bogatym wyposażeniem, które w przypadku aut używanych bywa bardzo atrakcyjne. Poza klasycznym wariantem Nissana Qashqai, znaleźć można także modele 7 osobowe. 
Crossover Nissana charakteryzuje wysoki poziom trwałości, jednak dla niektórych użytkowników jest to samochód stosunkowo ciasny. Dostępne są modele z napędem na 4 koła, jednak za nimi trzeba się czasami dłużej rozglądać. Jednostki napędowe używanych Nissanów Qashqai należą do wyjątkowo udanych, są mało awaryjne, a przy tym dostępne w różnych wariantach. Samochód ten nie oferuje w większości modeli silnika zawrotnych osiągów, jednak w większości przypadków do jazdy po mieście będzie idealnym rozwiązaniem. 


Podsumowanie


Używany Nissan Qashqai oferowany jest w szerokim zakresie cenowym, jednak te tańsze modele nie należą do zadbanych i pewnych – mogą wymagać intensywnych prac blacharskich, mechanicznych itp. dlatego warto poszukać tych w średnim przedziale cenowym, jeżeli chcemy czegoś lepszego. Niektóre samochody używane poddane są przed sprzedażą modernizacji, dlatego będą one świetnym gotowym rozwiązaniem dla wymagających.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane