Nissan Quashqai należy do samochodów, które oferują bardzo ciekawy i oryginalny wygląd, a przy tym świetne właściwości jezdne. To jeden z hitów Nissana, który cieszy się popularnością zarówno w wersjach nowych, jak również tych używanych – a może nawet bardziej tych drugich. Na rynku europejskim znajdziemy nawet ponad 3 miliony egzemplarzy pierwszych dwóch generacji, co jest swoistym potwierdzeniem fenomenu tego modelu. To dzięki Nissanowi Qashqai dwóch pierwszych generacji wiele osób przesiadło się z modeli kombi i van właśnie do stylowych i szalenie popularnych crossoverów. Co ciekawe to to, że nawet rosnąca konkurencja nie sprawiła, że stracił on koronę lidera w swoim segmencie, dlatego też zarówno nowe jak i używane Nissan Qashqai są w cenie. 


Używany Nissan Qashqai starszych generacji vs. to co oferuje nowy


Nowy model Qashqai to zdecydowanie ukłon w kierunku rosnących potrzeb i oczekiwań konsumentów. W wersji tej w przeciwieństwie do starszych opcji, oferuje on wiele elementów wprost do Juka. Nowa generacja posiada matrycowe przednie światła i wloty powietrza oraz duże koła o średnicy do 20 cali. O ile poprzednicy nie mieli tego rodzaju detali, nie ustępują mu jednak w ciekawej stylistyce i właściwościach jezdnych. W porównaniu do nowego modelu mają one mniejszy kąt otwierania tylnych drzwi (obecnie wynosi on blisko 90 stopni), jednak są i tak niezwykle praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. To samochody doskonałe dla rodzin z dziećmi.  


Używany Nissan Qashqai I i II generacji to model minimalnie mniejszy od nowej generacji, ale nadal pozostaje bardzo praktyczny. Ma nieco mniejszy bagażnik, niemniej jest to różnica około 100 litrów. Nie stanowi to zatem sporego utrudnienia w przewożeniu najróżniejszych bibelotów podczas rodzinnych wypraw. Wygoda i komfort jazdy Nissana Qashqai to od pierwszej do najnowszej generacji coś co zwraca uwagę, dlatego nie dziwi jego popularność. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane