Używany Nissan Qashqai to doskonałej jakości samochód, dzięki któremu będzie można poczuć prawdziwą przyjemność z jazdy. Znajduje się w nim solidny silnik benzynowy, a na uwagę zasługuje również nowoczesna technologia zawarta w aucie. Ma ona za zadanie usprawnić poruszanie się po drodze, nawet w przypadku bardzo zaawansowanych kierowców. Chodzi m.in. o obecność takich elementów jak:  • inteligentne światła,

  • systemy BLIS oraz TSR,

  • asystent parkowania.


Jeśli ktoś chce się czuć w swoim samochodzie w stu procentach bezpiecznie, powinien zdecydować się na zakup używanego Nissana Qashqai. W ten sposób stres minie nawet podczas jazdy po autostradzie.


Nowoczesny system ProPilot


Na uwagę zasługuje również obecność nowoczesnego systemu ProPilot, dzięki któremu bez większych przeszkód utrzyma się na drodze dotychczasową prędkość. Co najważniejsze system pozwoli także na zachowanie prawidłowej odległości od pojazdu, który znajduje się bezpośrednio przez samochodem kierowcy. Tym samym będzie się unikało poważnych kolizji lub groźnych wypadków komunikacyjnych. System wspomoże kierowanie pojazdem zarówno w przypadku osób początkujących, jak i tych, którzy za kierownicą spędzili już wiele lat. Inteligentna technologia pozwala wyczuwać zachowania kierowców, którzy znajdują się z przodu. W odpowiednim momencie samochód będzie mógł się zatrzymać, aby nie doprowadzić do jakichś uszkodzeń.Stylowe i eleganckie autoNie da się ukryć, że używany Nissan Qashqai to bardzo stylowe, ale też niezwykle eleganckie auto. W związku z tym warto zdecydować się na jego zakup zwłaszcza wtedy, kiedy chce się poczuć nie tylko prawdziwą prędkość, ale jednocześnie chce się wsiąść do designerskiego samochodu. Samochód sprawdzi się na krótkich odcinkach drogi, np. w terenie miejskim, ale poradzi sobie również z bardzo długimi trasami. Jasno z tego wynika, że jest dostosowany do rosnących potrzeb polskich kierowców. Samochód pozwoli skoncentrować się na drodze, a ponadto zapewni dostęp do różnorakiej rozrywki pokładowej. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane