SUV Nissan X-Trail to jeden z pierwszych modeli marki stworzonych dla rekreacji i podróży. Jest połączeniem samochodu terenowego i kombi, przez co stał się idealnym rozwiązaniem dla rodzin. Używane modele tego niewątpliwie docenionego przez kierowców pojazdu, dostępne w atrakcyjnych ofertach, są opcją, którą warto rozważyć z racji jej licznych zalet.


Używany Nissan X-Trail – dlaczego właśnie on?


Ciekawa linia nadwozia, bogate wyposażenie (opcje ze skórzaną tapicerką, panoramicznym dachem czy klimatyzacją i elektryczną regulacją foteli), napęd 4x4, to tylko namiastka detali i ciekawych dodatków jaki oferuje ten wóz dla aktywnych. Zakup używanego Nissana X-Trail w doskonałej kondycji może okazać się nie lada gratką i początkiem wielu wspaniałych przygód. 
Wśród niewątpliwych zalet bogato wyposażonych modeli używanych wymienić można ot chociażby obszerne wnętrze, idealnie nadające się nawet na długie podróże w większym gronie. Spore fotele przednie, a także regulowane oparcia tylnych kanap, pozwolić mogą na wyjątkowo komfortową podróż. Nie brakuje również praktycznych schowków i uchwytów, idealnie sprawdzających się na długich trasach. Obszerne okna, całkiem przyzwoita jakość materiałów czy też optymalna wielkość bagażnika to elementy, które zachęcają. 
Mocną stroną używanego Nissan X-Trail są silniki, które dostępne w różnych wariantach mocy, są dynamiczne, a przy tym mogą okazać się bardzo oszczędne bowiem ich standardowe zużycie paliwa średnio oscyluje od 8,5 l/100 km. Auto jest także elastyczne w zakresie momentu obrotowego i przełożenia w skrzyni biegów. Komfortowo zestrojone zawieszenie, precyzyjny układ kierowniczy oraz napęd 4x4, czyni jazdę przyjemną i sprawną. 


Podsumowanie


Nissan X-Trail w wersji używanej to super propozycja dla osób aktywnych, które nie chcą kupować nowego pojazdu, a szukają opcji pozwalających na więcej niż klasyczne kombi. Używane egzemplarze mogą posiadać pewne wady, jednak nie są to poważne usterki, nawet wówczas, gdy dany pojazd był intensywnie eksploatowany przez pierwszego właściciela. X-Trail to model w sam raz na polskie drogi.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane