Używane modele Nissan X-Trail należą do łakomych kąsków na rynku wtórnym samochodów swojej klasy. Osoby, które szukają SUV-a, który wyglądem przywodzi na myśl terenówkę, bardzo często stawiają właśnie na ten model. Wśród jego zalet wymienić można niezłe właściwości jezdne, naprawdę spory bagażnik, a i niczego sobie napęd pod maską. Używany Nissan X-Trail to inwestycja na lata, która zapewnia wiele radości i jest opcją o wielu walorach zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. 


Kompaktowy Nissan X-Trail – używany, ale jary


Nissan wypuścił swojego kompaktowego SUV-a stosunkowo późno, bowiem azjatycka konkurencja przedstawiła wcześniej całkiem mocną ekipę podobnych modeli. Nie zmienia to jednak faktu, że w wielu aspektach, jest to samochód który przewyższa inne, stając się bardzo cenionym i chętnie wybieranym przez kierowców. Podstawowym atutem używanych i nowych modeli X-Trail jest ich atrakcyjny wygląd. Nieco kanciaste starsze modele z czasem nieco złagodniały, jednak nadal zachwycają terenową sylwetką. Jest to genialna alternatywa dla miłośników wozów w tej stylistyce. Grube relingi dachowe, wbudowane światła dalekosiężne, masywny przód czy spory prześwit, pozwalają na komfortową jazdę w różnych warunkach. 


Nadwozie Nissana X-Trail jest całkiem spore, posiada wygodną deskę rozdzielczą, a dodatkowo można znaleźć modele w bardzo bogatym wyposażeniu, w tym ze skórzaną tapicerką, nawigacją, automatyczną klimatyzacją czy szklanym dachem. Zdecydowanym hitem tego pojazdu jest ogromny bagażnik, który pozwala pomieścić cały wakacyjny ekwipunek. Dla tych, którzy szukają jeszcze większej przestrzeni dostępne są także perełki z dodatkową podłogą i szufladami do przechowywania oraz całą gamą schowków. Wygląd przywodzi na myśl terenówkę, jednak używany Nissan X-Trail to także model bardzo komfortowy w użytkowaniu i jeździe. Właściwości jezdne wozu w wersjach 4x4 pozwalają przemierzać najróżniejsze zakątki, świetnie sprawdzają się w różnych warunkach pogodowych i na rozmaitych podłożach. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane