X-Trail należy do modeli Nissana, które bez wątpienia cieszą się sporym powodzeniem na rynku pojazdów swojego segmentu. Jego ciekawa stylistyka, dynamiczny silnik oraz nieprawdopodobny komfort jazdy czyni całość crossoverem, który zdecydowanie warto rozważyć. Używane modele, szczególnie te w bogato wyposażonych wersjach to nie lada gratka dla poszukiwaczy okazji. 


Stylistyka dla poszukujących wyjątkowości 


Wśród używanych Nissanów, X-Trail nie ma chyba sobie równych. Stylistyka z lekko kanciastym nadwoziem, które przypomina to u samochodów terenowych, dodaje całości pazura. Cenią go kierowcy, którzy kochają dynamiczną jazdę. Cała konstrukcja ma ciekawe detale, w tym atrakcyjnie osadzone światła tylnie i przednie, interesujący przód, a także grill i zderzaki. Każda generacja Nissanów X-Trail, ma w sobie coś ekstra, dlatego każdy znajdzie wśród używanych modeli coś szyte na miarę dla siebie. Samo wnętrze zachęca ładnie wykonaną deską rozdzielczą, świetnym umieszczeniem zegarów, czy coraz lepszymi materiałami wykończenia. Poszukując używanego Nissana X-Traila, znaleźć można modele z elegancką tapicerką, skórzanymi fotelami, dużymi schowkami oraz nie małą przestrzenia bagażową, co dodaje modelowi funkcjonalności. 


Terenowy design dla miłośników oryginalnych samochodów


Używany Nissan X-Trail dostępny w wielu wariantach to przede wszystkim ciekawy, lekko terenowy wygląd. Uzupełniony o system napędu 4x4, silniki 2 lub 2,5 litrowe benzynowe bądź 2 litrowe Diesle w mocach od 150 do nawet 175 KM, daje fajną przyjemność z jazdy. Miękkie nastawy zawieszenia Nissana pozwalają cieszyć się naprawdę wysokim komfortem jazdy, a jest to szczególna zaleta przy nierównym podłożu np. podczas jazdy w terenie. Kierowcy wśród używanych modeli znajdą opcje z manualną 6-cio stopniową skrzynią biegów, ale i automaty. Wśród SUV-ów Nissan X-Trail to ewenement, który zdecydowanie się wyróżnia na tle pozostałych w swojej klasie, dlatego jest on ciekawą odmianą dla miłośników funkcjonalności i ciekawego designu. 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wypełnij formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

* Pola wymagane